Kargo Hesaplama


18.00 (£)
ingilteredenal

50.00 (£)
ups

62.00 (£)
dhl

1(lbs) ağırlığında paketin 3-4 iş günü içerisinde İngiltere'den Türkiye'ye teslimi içindir.

1 Lbs=454 gr ve 1 inch = 2,54cm

Gönderim tutarı hesaplanırken kargonun hacimsel ağırlığı da göz önüne alınmaktadır. Uluslararası kurallar gereği kargonuzun hacimsel ağırlığı terazi ağırlığından büyükse, kargo ücreti hacimsel ağırlığa göre hesaplanmaktadır.

cm-kg

inch-lbs

Ağırlık

En

Boy

Derinlik


Taşıma ve Ödeme ile ilgili Önemli Bilgiler

Posta-Kargo gönderme prosedürlerine uygun olmayan kutu veya ambalaj, kargo şirketi tarafından kabul edilmemektedir. Bu sebeple prosedür dışı kargo gönderimi yapılamamaktadır. Bu tür gelen paketler kullanıcıya bildirilir ve talep edilirse tekrar paketlenir. Royal mail gönderilerinde toplam ağırlığı 2 kilogramı geçen paketleriniz 2'şer kilogram olacak şekilde bölünmektedir.

Gelen ürünlerinizi, hesabım bölümündeki “gelen paketler” de görebilir, paketlerinizi birleştirebilir(Tek seferde dört farklı pakete kadar) ve kolayca ödeme yapabilirsiniz.

Ingiltere adresine ulaşan bir çok paket içerisindeki siparişe göre büyük gelmektedir. Dolayısı ile bu durumlarda siparişinizi yeniden paketleme işlemine alarak daha düşük maliyet için küçültmekteyiz.

Kredi Kartı ile ödeme yapmak isterseniz herhangi farklı bir yere yönlendirme işlemi olmaksızın kredi kartınız ile web sitemiz üzerinden tamamlayabilirsiniz. Ödeme işlemi tamamlanana kadar geri yada yenile tuşuna basmayınız.

Ödeme onayının ardından işleminizin durumu ile ilgili olarak sistemimiz tarafından bilgilendirileceksiniz.

Yardım ve Destek için iletişim formundan veya telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Başa Dön