Cevap Aradığınız Tüm Sorular

Sorularınıza cevap bulamazsanız çekinmeden iletişim bölümündeki kanallardan bize ulaşın. Bilmek istediklerinizi öğrenin.


ingilteredenal.com hizmeti ile, illegal olmayan ve gönderimi mümkün olan herşeyi getirebilirsiniz. Kargo maliyetlerini düşürmek için siparişlerinizi birleştirebilir, ayırabilirsiniz.İngilteredenal.com sitesi aracılığı ile kimyasal malzemeler, silah, patlayıcı maddeler ve tekrar satılmak üzere ticari nitelikte ürünler ile illegal içerikli ürünler kesinlikle sipariş edilemez. Unutmayın sizin için evinizi dahi taşıyabiliriz.
Değeri 22 Euro'nun altında olan ve aynı üründen 3 adet ve daha fazla olmayan siparişleriniz gümrüğe girmez (alışverişin türüne göre değişiklik gösterebilir). Gümrüğe giren siparişlerinizin işlemlerini bizzat kendiniz yapabilir veya gümrükleme komisyon bürolararından yardım alabilirsiniz.Tarafımızdan yapılmasını istediğiniz ürünlerin gümrükleme bedeli ödeme sayfasından yapılabilir.
Siparişleriniz express ile istanbula ertesi gün teslim edilebilir.(İstanbul) Herhangi bir kısıtlanma olmadığı sürece diğer gönderimlerde de 3-7 iş günüdür.
Size özel hesabım bölümüne girin ve yeni alışveriş sekmesinden alışverişinizi ekleyin.
İngilteredenal.com kullanıcılarının paketlerini 15 gün süre ile ücretsiz depolar. 15 günü aşan beklemelerde, her gün , lbs başına £ 0,5 GBP ücret alınır.
Evet. Paketlerinizi istediğiniz takdirde en az kargo maliyeti için yeniden paketleyebiliriz. Böylece gereksiz büyük paketleme için ekstra kargo ücreti ödemezsiniz. Ayrıca yeniden paketleme isteyerek farklı paketlerdeki ürünlerinizi birleştirebilirsiniz.
Benim için al hizmeti ile alınan ürünler dışında iade süreci kullanıcı tarafından yönetilmelidir. Ingilteredenal.com tarafından yapılması istenilmesi durumlarda detay için mail ile bilgi alabilirsiniz.
Benim için satın al hizmetimizi kullanarak kartınızın geçmediği yerlerden alışveriş yapabilirsiniz. Benim için alsayfasına ulaşmak için tıklayınız.
Siparişlerinizin takibi için hesabım bölümünden giden paketler bölümünü inceleyebilirsiniz. Gönderilen paket ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorsanız yada takip işlemini gerçekleştiremiyorsanız lütfen bize ulaşın.