Cevap Aradığınız Sorular....

Sorularınıza cevap bulamazsanız çekinmeden iletişim bölümündeki kanallardan bize ulaşın.
Bilmek istediklerinizi öğrenin.

Cevap Aradığınız Tüm Sorular....

Lütfen ilgili konunu başlığına tıklayınız.

ingilteredenal.com vasıtası ile, kitaptan DVD'ye, giyim eşyalarından elektronik cihazlara, bebek giysisinden kostümlere kadar her türlü ürünü evinize getirtebilirsiniz. Kargo maliyetlerini düşürmek için siparişlerinizi birleştirebilir, ayırabilirsiniz.İngilteredenal.com sitesi aracılığı ile kimyasal malzemeler, silah, patlayıcı maddeler ve tekrar satılmak üzere ticari nitelikte ürünler ile illegal içerikli ürünler kesinlikle sipariş edilemez.
Değeri 22 Euro'nun altında olan ve aynı üründen 3 adet ve daha fazla olmayan siparişleriniz gümrüğe girmez (alışverişin türüne göre değişiklik gösterebilir). Gümrüğe giren siparişlerinizin işlemlerini bizzat kendiniz yapabilir veya gümrükleme komisyon bürolararından yardım alabilirsiniz.
Siparişlerinizin gönderiminde teslimat süresi kargo tercihine göre değişiklik göstermektedir.. Standart kargo gönderimleri 3-4 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Posta ile gönderim talebi olması durumunda 5-6 iş günü içerisinde adreslerine ulaşmaktadır. Express gönderimleri İstanbul içerisine ertesi gün ve diğer şehirler için(650km) 2 günde teslim edilmektedir. Olumsuz hava koşulları ya da taşıma şirketinden kaynaklanan mücbir sebepler sürede değişkenlik gösterebilir. Posta ve Kargo şirketlerindeki aksaklıklardan ingilteredenal.com sorumlu tutulamaz.
İngiltere adresinize gelecek ürünlerin, yeni sipariş ekle bölümünden girebilirsiniz. Yeni sipariş eklediğinizde biliriz ki İngiltere adresinize bir paket gönderdiniz. Bizim için değerli olan siparişinizden bizim de bu sayede haberimiz olur ve adrese uzun süre ulaşmaz ise size bilgi verir durumu takip ederiz.
Evet. İngilteredenal.com, kullanıcılarının paketlerini 15 gün süre ile ücretsiz depolar. 15 günü aşan beklemelerde her 1 gun icin £0,5Gbp ücret alınır. Paket depolama toplamda 30 günü aşamaz. 30 gün sonrasında alınmayan ve her hangi bir bilgi verilmeyen paketler geri dönüşüm merkezine gönderilir.
Evet. Paketlerinizi istediğiniz takdirde en az kargo maliyeti için yeniden paketleyebiliriz. Böylece gereksiz büyük paketleme için ekstra kargo ücreti ödemezsiniz. Ayrıca yeniden paketleme isteyerek farklı paketlerdeki ürünlerinizi birleştirebilirsiniz.
Yaptığınız alışverişin dışında adınıza katalog veya promosyon ürünleri geldiği takdirde bu durum anında e-mail olarak tarafınıza iletilecektir. Gönderilmesini isterseniz postaya verilmesini sağlayabilir veya sonraki alışverişiniz ile birleştirebilirsiniz.
Ürün iade ve değişimleri için ürünü satın aldığınız site(mağaza) ile irtibata geçin. Yapacağınız yazışmalar ve değişimi yapılan ürünlerinizin gönderilmesi için bizden almış olduğunuz İngiltere adresinizi kullanabilirsiniz. Ürün değişimi ve iadeler tamamen alışveriş yapılan site ile kullanıcı arasında olup, İngilteredenal.com bu tür durumlarda sorumluluk kabul etmemektedir. İngilteredenal.com tarafından yapılması istenilen işlemlerde £15Gbp işlem ücreti alınır. Sadece Benim için Al hizmeti ile yapılan alışverişlerde iade desteği tarafımızdan ücretsiz verilir.
Birçok alışveriş sitesi kredi kartının kayıtlı olduğu adresle, gönderi adresinin aynı olmasını istemektedir. Bu durumda kredi kartınızın bağlı olduğu adres ile teslimat adresinin aynı olması için bankanızdan kart adresinizin değişiliğini talep edebilirsiniz. Bazı bankalarda bu işlem online olarak da yapılabilmektedir. Alışveriş işleminden sonra değiştirdiğiniz adresi tekrar Türkiye adresiniz ile değiştirmeyi unutmayınız.
Türk Bankaları'nın kredi kartlarını kabul etmeyen sitelerden alışveriş yapmak ya da herhangi bir nedenle ödemesini yapamadığınız siparişlerinizi tamamlamak için "Benim İçin Satın Al" servisini kullanabilirsiniz. Alışveriş uzmanımız sizin için işlemi kısa süre içerisinde tamamlayacaktır. Sizin için satın almamızı istediğimiz ürünlerin talebini size özel hesabım bölümündeki benim için al sekmesinden yapabilirsiniz. Ürün linki, özelliklerini girebilir ödeme işlemini de bu bölümden yapabilirsiniz.
Siparişlerinizin takibi için hesabım bölümünden giden paketler bölümünü inceleyebilirsiniz. Gönderilen paket ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorsanız yada takip işlemini gerçekleştiremiyorsanız lütfen bize ulaşın.
Başa Dön