• back

Nasıl Çalışır?

İngiltere ve Avrupa'dan Alışveriş Yapmak Artık Çok Kolay Nasıl Mı?

 • İngilteredenal.com'a
  Kayıt Ol

 • İngiltere ve Avrupa'dan Alışveriş Yap

 • İngiltere Adresine
  Gönder

 • Türkiye Adresine Gönderelim

 • İngilteredenal.com'a Kayıt Olup İngiltere Adresini Al

  İngilteredenal.com'a kayıt olup size özel İngiltere adresinize sahip olun.

  Nasıl mı? Size uygun paketlerimizden birini seçip, sitemize kayıt olun. Aktivasyonunuzun gerçekleşmesi ile birlikte artık İngiltere ve Avrupa'dan yaptığınız alışverişlerde kullanabilmek için bir İngiltere adresine sahip olacaksınız.

  Size özel adresinizi aldıktan sonra Avrupa ve İngiltere online alışveriş sitelerinden dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Adresinizi delivery(Teslimat) adresi olarak kullanıp istediğiniz ürünü İngiltere adresinize gönderin. Gerisini bize bırakın.

 • İngiltere ve Avrupa'dan Alışveriş Yap

  Sahip olduğunuz kişiye özel adresiniz ile İngiltere ve İngiltere'ye kargo yapan tüm Avrupa ülkelerinden gönül rahatlığı ile alışverişleriniz yapabilirsiniz. Adığınız adresi delivery(Teslimat) adresi olarak kullanabilirsiniz. Ebay.co.uk web sitesinde gönderim durumu collection only (sadece adres alım) durumlarında bize ulaşın size özel kurye ile istediğiniz ürünü adresten aldıralım.

 • İngiltere Adresine Gönder

  Alışverişlerinizi yaptıktan sonra ödeme yaparken kargo teslimat (Delivery Address) adresi olarak sahip olduğunuz İngiltere adresinizi kullanın.

  Alışverişinizi tamamladıktan sonra, size özel kolay kullanımlı kullanıcı panelinden yeni alışverişinizi kayıt edin. Bu sayede gelecek siparişiniz için bizi de bilgilendirmiş olursunuz. Dilerseniz siparişlerinizi İngiltere adresinizde bekletebilir, gelecek diğer siparişlerinizle birleştirebilirsiniz.

  Tüm bu süreci gönderdiğimiz sms, email veya kullanıcı panelinizden takip edebilirsiniz.

 • Türkiye Adresine Gönderelim

  Siparişlerinizi İngiltere adresine geldikten sonra, isterseniz bekletip birleştiriyor yada onayınız ile Türkiye'de istediğiniz adrese gönderiyoruz.

  Tüm işlemleriniz sırası ile sizlere mail veya sms yolu ile iletilir. Size özel kullanıcı panelinizden siparişinizi onayladıktan sonra yaptığınız alışveriş yola çıkar, size de kapıda karşılamak kalır.

Başa Dön