Kullanım Şartları

Lütfen Dikkatlice Okuyunuz!!!

Kullanım Şartları

 1. Ingilteredenal.com internet sitesi, kullanıcılarına paketlerini göndermeleri için gerçek bir adres sunmaktadır. Adres Mansfield, Nottinghamshire’tadır. Ingiltere adresi sadece kargo gönderimi için kullanılabilir. Fatura adresi olarak kullanılamaz. Fatura adresi şahsi adresinizdir.
 2. Ingilteredenal.com, kullanıcılarının sipariş ettikleri paket/ürünleri yukarıda belirtilen adreste teslim alır ve kullanıcının talebine gore düzenler, paketleri birleştirir ve kullanıcının talep ettiği ülkenin çalışma saatleri içerisinde Pazartesi,Salı Çarşamba ve Perşembe günleri verilen adrese gönderir. Postayı istenen adreslere iletme servisi olduğundan sadece verdiğiniz bilgiler doğrultusunda siparişleri kargoya vermekle yükümlüdür.
 3. Ingilteredenal.com kullanıcısı, gönderilen paketin alınması ve gönderilmesi sırasında doğacak her türlü vergi, gümrük vergisi, servis bedeli, taşıma bedeli, gibi ücretleri ödemekle yükümlüdür. Gönderim sonrası masraflar Ingilteredenal.com sitesi için bağlayıcı değildir.
 4. Ingilteredenal.com sitesi kullanıcılarından mail order vb gibi sebeplerle kredi kartı numarası talep etmemekte olup, site tarafından verilen her türlü hizmetin bedeli web sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde tahsil edilmektedir.
 5. Gönderim bedeli, paketin ağırlığına ve hacmine göre belirlenir ve kullanıcıya, paketler gönderilmeden önce mutlaka bilgi verilir.
 6. Paketler, seçiminize göre Express, standart ya da posta yolu ile gönderilecektir. Posta ile gönderimde 2 kg üzeri siparişler tek seferde gönderilemez. 2 kg.lik paketler halinde gönderilir.
 7. ingilteredenal.com kullanıcılarının paketlerini 15 gün süre ile ücretsiz depolar. 15 günü aşan beklemelerde, her gün , lbs başına £ 0,5 GBP ücret alınır. Paket depolama toplamda 30 günü aşamaz. 30 günden daha fazla bekleyen paketler, kullanıcıya 30. gün sonunda ihbar edilerek gönderilmesi sağlanır. Bu süreden sonra alınmayan ürünler geri dönüşüm merkezine gönderilir.
 8. Kargo ücretleri paketlerin terazi ve hacimsel ağırlığına göre hesaplanır. Hacimsel ağırlık terazi ağırlığından büyükse paketin kargo ücreti hacimsel ağırlık üzerinden hesaplanır. Toplam ağırlığı 2 kilogramı geçen siparişlerinizde paketlerinizin her biri 2 kilogram olacak şekilde bölünmektedir.(Sadece posta yoluyla gönderilen)
 9. Paket sigortalama ve gönderim bedeli, paketin bildirilen değerine göre değerlendirilmeye alınır. Paket gönderimlerinde, gumruk bakanlığının vermiş olduğu standart bedel geçerlidir. Aksi bildirilmedikçe bu tutarın doğruluğu tarafınızdan kabul edilmiş sayılır. Sigorta bedeli gümrük sınırı olan 22 Euroyu aşamaz.
 10. Ingilteredenal.com sitesinden alınacak adres sadece kargo amaçlı kullanılabilir. Kredisiz satış yada bahis sitelerinin adresi olarak kullanılamaz.
 11. Ingilteredenal.com üyeliğinizi tarafımıza bildirerek sonlandırabilirsiniz. İngilteredenal.com, üyeliğini iptal eden kullanıcıların İngiltere adreslerinde bulunan paketlerini satıcılara geri gönderme ya da imha etme hakkına sahiptir. Bu durumda kullanıcı posta kutusundaki paketlerin geri gönderimi ya da imhası ile ilgili hiçbir hak iddia edemez.
 12. Ingiltere adresinize ulaşan siparişler geliş sırasına göre işlem görmektedir. Sipariş ulaştığı anda bilgi verilemeyebilmektedir. Siparişiniz en geç 24 saatte hazırlanır ve sonrasında kargo bilgisi verilir.
 13. Ingilteredenal.com kullanıcısı hem İngiltere’nin hem de kendi ülkesinin belirlediği bu siteden aldığı servisle ilgili olabilecek tüm kanunlara uymakla yükümlüdür. ingilteredenal.com kullanıcısı hiçbir şekilde bu siteyi, yasak ya da kanun dışı ürünleri göndermek için kullanamaz. Gönderilen siparişlerin içeriği kullanıcının sorumluluğundadır. Gönderilen paketlerle ilgili doğabilecek her türlü yasal sorun ve bu sorunlardan kaynaklanabilecek cezalar tamamen kullanıcının sorumluluğu altındadır.
 14. Ingilteredenal.com kontrolü dışındaki hizmet kesintilerinde (Elektrik kesilmesi, grev, haberleşme şebekesi ya da uydu bağlantı kesintileri, yasal tatiller, doğal afetler vb.) ingilteredenal.com servislerinin kullanılamaması nedeniyle dosya, bilgi ya da belge kaybından dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 15. ingilteredenal.com kullanım şartlarını değiştirme, kaldırma ya da iptal etme hakkını saklı tutar. Lütfen kullanım şartlarını belirli aralıklarda gözden geçiriniz. Siteyi kullanmaya devam etmeniz, güncellenen kullanım şartlarını da kabul etmeniz anlamına gelecektir.
 16. iIngilteredenal.com'a üye olarak, kayıtlı e-posta adresine pazarlama, kampanya, bilgilendirme ve hizmetle ilgili her türlü iletişimin elektronik ileti ve SMS olarak gönderileceğini kabul edersiniz. Kullanıcı eğer isterse ingilteredenal.com hesabım bölümünden bu özellikleri kapatabilir.
 17. İngiliz ve Türk kanunlarına göre suç sayılabilecek herhangi bir kullanım sonucu oluşabilecek yasal yükümlülüklerin tamamı İngilteredenal.com kullanıcısına aittir.
 18. Üyelik iptali için taraflardan e-posta yoluyla yazılı bir istek gelmediği taktirde üyelik devam eder ve bu üyelik süresince kullanıcı tüm bu şartları kabul etmiş sayılır.
 19. Benim için al hizmeti ile alınan ürünler dışında iade süreci kullanıcı tarafından yönetilmelidir. Ingilteredenal.com tarafından yapılması istenilmesi durumlarda detay için mail ile bilgi alabilirsiniz.
 20. Bu Site'ye girerek ve kullanarak, bu kullanım şartlarını kabul etmiş olmaktasınız.
 21. ingilteredenal.com kişisel postalama servisi ile yasal olmayan kimyasal malzemeler, silah, patlayıcı malzemeler, tekrar satılmak üzere ticari nitelikte ürünler, kozmetik ürünler ve Gümrük mevzuatında da belirtilen yapılan kısıtlamalar neticesinde cep telefonları sipariş edilemez. Gönderilen tüm gönderilerin içeriği kullanıcı sorumluluğundadır.
 22. Üyeliğin iptal edilmesi durumunda, üyelik yükseltme açılış işlem ücreti geri ödenmez. Aylık ve yıllık abonelik ücretleri ise kalan süre dikkate alınarak, kullanılmayan sürenin ücreti iade edilir. Yasal yaptırım ayrıcalıkları dışında, ingilteredenal.com hiçbir kullanıcısının kişisel bilgilerini (üyelik bilgileri, telefon, e-mail, fatura adresi, teslimat adresi vs.) üçüncü kişiler ile paylaşmaz.

ingilteredenal.com sitesi kesinlikle kredi kartı numarası veya kart bilgilerinizi kayıt altında tutmaz. Sistemimiz üzerinden güvenle işlem yapabilirsiniz.

Hizmetlerimizi kullanmaya başlamadan önce kullanım şartlarını dikkatlice okuyunuz ve kabul etmeniz durumunda üyeliğinizi gerçekleştiriniz.

Başa Dön