• slayt05_bg
  NEDEN BENİM İÇİN SATIN AL?
  Bırakın Sizin İçin Biz Alalım!!!
  %100 Güvenli alışveriş
  İngilizce bilmenize gerek yok
  Tüm kredi kartlarınızı kullanabilirsiniz
  Paypal kullanabilirsiniz
  Her siteye ayrı ayrı üye olmanız gerekmez
  Alışveriş koçunuz olur
  Güvenli olmayan sitelerden korunursunuz
  Tüm alışverişinizi biz yaparız
  Alışverişinizde iade işlemini takip ederiz
  Ödediğiniz tutar sigortalıdır.
  daha kolayı yok...

Siz Yorulmayın, Biz Sizin İçin Alırız!!!

Benim İçin Al Hizmeti ile Sizlere Güvenli, Zahmetsiz ve Kolay Alışveriş Fırsatı Sunuyoruz.

CANLI DESTEK

" Benim İçin Al İngiltere ve Avrupadaki sitelerden alıveriş yaparken, ingilizce sorunu yaşayan yada alışverişlerinde Türkiye'deki kredi kartını kullanamayan müşterilerimiz büyük kolaylık sağlıyan bir alışveriş yöntemidir. Yapıcağınız alışverilerde en başından en sonuna kadar, tüm işlemleri sizin yerine alışveriş koçunuz yürütür. Size İngiltere'den ve Avrupa'dan alışverişin yapmanın keyfini yaşamak kalır."


Üye Ol

İngilteredenal.com'a kayıt olup size özel İngiltere adresinize sahip olun. Nasıl mı? Size uygun paketlerimizden birini seçip, sitemize kayıt olduktan sonra aktivasyonunuzun gerçekleşmesi ile birlikte artık İngiltere ve Avrupa'dan yaptığınız alışverişlerde kullanabilmek için bir İngiltere adresine sahip olacaksınız. Size özel adresinizi aldıktan sonra Avrupa ve İngiltere online alışveriş sitelerinden dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.


Ürünü Ekleyin

İstediğiniz online alışveriş sitesinden bir ürün satın almak için öncelikle ilgili siteye üyelik işleminizi gerçekleştirin. Üyelikle uğraşmak istemiyorsanız benim için satın al hizmetimizi kullanabilirsiniz. Dilediğiniz ürün alışveriş sepetine ekleyip teslimat adresine İngiltere adresinizi yazın ve işlemleri tamamlayın. Yaptığınız alışverişi sitemize eklemek için yeni alışveriş sekmesini kullanın. Gelecek ürün detaylarını girip işlemi tamamlayın.

Alışveriş Yapın

Üyelik aktivasyonunuz gerçekleştikten sonra, artık dilediğiniz Avrupa ve İngiltere sitelerinden istediğiniz ürünü seçip alabilirsiniz. Dilerseniz alışverişinizi sizin için güvenli bir şekilde biz gerçekleştirelim. Benim için satın al hizmetimiz ile kolayca istediğinize sahip olun. En çok tercih edilen örnek alışveriş siteleri için tıklayın.


Türkiye Adresinize Gönderelim

Hesabım bölümünden siparişinizin gönderilmesini istediğiniz adresi, adreslerim bölümünden ekleyin. Siparişiniz İngiltere adresinize ulaştığında sistem tarafından sms ve mail yolu ile bilgilendirileceksiniz. Hesabım bölümünden işlemleri istediğiniz şekilde gerçekleştirin. İngilteredenal.com ekibi kısa süre içerisinde paketinizi seçmiş olduğunuz adrese gönderecektir. Benim için al hizmetine kargo dahil değildir.

NE DEDİLER?

Başa Dön